Cennik

Opis Cena
Dojazd i udrożnianie odcinka do 10 m 140 zł
Każdy następny metr od 12 zł
Dojazd i czyszczenie odcinka do 10 m od 140 zł
Każdy następny metr od 14 zł
Monitoring tv do 20 metrów 180 zł
Każdy następny metr 9 zł
Dojazd na terenie Krakowa gratis 0 zł
Dojazd i powrót w okolice Krakowa 1,50 zł/km
Usługa w niedzielę i święta +100%

Wszystkie powyższe ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT przy czym:

W przypadku większych zleceń istnieje możliwość negocjacji cen.

W sytuacjach nieprawidłowo połączonej lub uszkodzonej kanalizacji, obecności materiałów po budowlanych, oraz innych nieprzewidzianych czynników, które bardzo komplikują wykonanie usługi cena może ulec zmianie o czym Klient informowany jest podczas wykonywania prac.

Udrażnianie (przetykanie) kanalizacji w Krakowie i okolicy – cennik usług

Pogotowie kanalizacyjne w Krakowie realizowane przez naszą firmę to propozycja dla osób, które nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie z awarią lub niedrożnością rur. Świadczymy usługi na terenie całego miasta, jak i w okolicy. Przemawiają za nami lata doświadczeń oraz zespół fachowców, którzy posiadają odpowiednie umiejętności i wiedzę.

Udrażnianie rur w Krakowie i okolicach – jeśli szukasz tego rodzaju pomocy, dobrze trafiłeś! Realizujemy zlecenia od osób indywidualnych, ale i przedsiębiorstw. W przypadku większych zadań, istnieje możliwość negocjowania ceny.

Przetykanie rur w Krakowie – szeroki wachlarz usług

W swojej pracy używamy sprawdzonych metod i nowoczesnego sprzętu renomowanych producentów, dzięki czemu Klient może mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane jak najlepiej. Udrażnianie (przetykanie) kanalizacji w Krakowie i okolicy to jeden z najmocniejszych punktów całej naszej oferty. Prócz tego wykonujemy inspekcję całej kanalizacji, wszelkiego rodzaju przeglądy. Pracujemy nie tylko na terenie mieszkań czy domów, ale także przetykamy i czyścimy instalację technologiczną czy też w garażach podziemnych.

Metoda elektromechaniczna

W naszym asortymencie można znaleźć niezwykle skuteczne maszyny, dzięki którym jesteśmy w stanie w pełni zautomatyzować naszą pracę. Metoda elektromechaniczna, którą wykorzystujemy, polega na operowaniu sprężynami/spiralą. Sprzęt ten, dzięki wymiennej końcówce o średnicy do nawet 100 mm, jest w stanie dokładnie usunąć zator, a także oczyścić rury. Udrażniamy zarówno odpływy od wanien, kabin prysznicowych, toalet, umywalek, zmywarek i wielu innych urządzeń.

Cena za udrożnienie rur

Pogotowie kanalizacyjne w Krakowie w naszym przypadku funkcjonuje przez cały tydzień. Robimy wiele, aby być do dyspozycji o każdej porze, łącznie z weekendami. Jak kształtują się ceny naszych usług? Za udrożnianie odcinka do 10 m wraz z dojazdem do klienta inkasujemy 140 zł, każdy kolejny metr natomiast to koszt od 12 zł wzwyż. Czyszczenie odcinka do 10 m wraz z dojazdem to ceny od 140 zł, przy czym za każdy kolejny metr Klient zapłaci od 14 zł ekstra. Monitoring TV do 20 m wyceniamy na 180 zł, każdy kolejny metr – 9 zł. Na terenie Krakowa dojeżdżamy gratis, poza miastem doliczamy 1,5 zł za każdy kilometr. W niedzielę i święta wartość rachunku mnożymy razy dwa. Wszystkie ceny podajemy w netto, należy dodać do nich stawkę VAT. W przypadku skomplikowanych zleceń, przy których potrzebny będzie bardziej specjalistyczny sprzęt lub więcej pracy, cenę ustalamy z Klientem indywidualnie. Oczywiście informujemy go o tym jeszcze przed przystąpieniem do pracy, a na poszczególnych etapach przedstawiamy, jak wygląda sytuacja i z jakim finalnym kosztem wiąże się realizacja zlecenia. Wystarczy zadzwonić na numer 577 517 629 i przedstawić swój problem oraz oczekiwania, a pojawimy się u Państwa najszybciej jak to tylko możliwe!

Czyszczenie Kanalizacji Kraków - Ofma

Czyszczenie Kanalizacji Kraków – Ofma